OEM Automation

Firmamız 1981 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Oktay Elektrik adıyla faaliyete geçen firmamız, endüstriyel makina uzaktan kumanda ve kontrol panoları, endüstriyel rezistanslar ve ısı algılayıcıları imalatıyla sektörde hizmet sunmaya başlamıştır. Faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü kuruluşlardan biri haline gelen firmamız, özellikle Türkiye, Rusya, Doğu Avrupa, Türki Cumhuriyetler, Kuzey ve Orta Afrika’da birçok başarılı projeye imza atmıştır. Yeniden yapılanmaya giden firmamız bugün Oktay Elektrik Mühendislik (OEM) adıyla faaliyet alanını genişleterek, endüstriyel otomasyon ve bina yönetim sistemleri sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca bu süreçte sunmuş olduğu endüstriyel ürün portföyünü genişleterek, endüstriyel rezistanslar, ısı algılayıcılar, motor hız kontrol cihazları ve endüstriyel lazer ürünlerinin üretim ve tedariğini gerçekleştirmektedir.

OEM, Endüstriyel Otomasyon sektöründe 40 yıllık deneyimiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok başarılı projeye imza atan OEM, Endüstriyel Makina Otomasyonu ve Proses Otomasyonu sektörlerinde değerli müşterilerine optimum çözümler sunarak onlara ekonomik anlamda değer katmaktadır. OEM, 40 yıllık bilgi birikimi ve deneyimiyle artık bina yönetim sistemleri sektöründe de hizmet sunmaya başlamış olup, projelendirme, kurulum, devreye alma operasyonları gerçekleştirmektedir.

Kalite yönetiminde; müşteri odaklılık, liderlik, insanların katılımcılığı, proses yaklaşımı, sürekli iyileştirme, karar vermede gerçekçi yaklaşım ve karşılıklı yarara dayalı tedarikçi ilişkileri prensiplerini esas alan firmamızın Kalite Yönetim Sistemi, sunulan hizmetin talepleri karşılaması ve sürekliliğin sağlanması esaslarına dayalı olarak Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi standartlarına uygun olarak hazırlanan dökümantasyon sistemine sahiptir. OEM, 40 yıllık bilgi birikimi ve deneyimiyle sektöründe her daim lider kuruluşlardan biri olarak yer alma hedefiyle çalışmalarını azim ve kararlılıkla sürdürmektedir.