Bize Ulaşın0(212) 577 25 67

OEM Lazer

OEM, 1981 yılında İstanbul Türkiye’de kurulmuş olup, endüstriyel otomasyon sektöründe öncü firmalardan biridir. Endüstriyel otomasyon çözüm uzmanı olarak çeşitli endüstriyel uygulamalarda makine ve tesis otomasyon hizmetleri sunmaktadır.

OEM Lazer hizalama lazerleri üretimine 2013 yılında başlamıştır. Sektörde henüz yeni olmasına rağmen, OEM Lazer köklü bir firma olmanın avantajı ile kısa sürede büyük mesafe kat ederek önemli bir pazar payına sahip olmuştur. OEM Lazer, 2013 yılından beri pozisyonlama uygulamaları endüstrisinde Avrupa Standartları’na uygun olarak profesyonel hizalama lazerleri geliştirmekte ve üretmektedir. OEM Lazer, geniş yelpazede lazer hizalama cihazları ve aksesuarları ile üretim verimliliği, karlılık artışı ve zaman tasarrufu sağlama adına müşteri taleplerine göre özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır.

OEM hizalama cihazları genel olarak ağaç kesim, metal işleme, lastik, kauçuk ve plastik üretimi, mermer ve seramik kesim, medikal uygulamalar, tekstil ve deri endüstrisi, endüstriyel otomasyon, plazma kesim ve kaynak uygulamaları, kağıt ve cam uygulamaları gibi endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır.

Yüksek yetenekli, deneyimli ve müşteri odaklı OEM teknik destek ekibi müşteriyle sürekli temas halinde bulunarak, detaylı analiz ve değerlendirmelerin ardından müşteri taleplerine göre özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır.

OEM Lazer, müşterilerin projelerini gerçekleştirmek için yenilikçi ve sezgisel yaklaşımla özelleştirilmiş çözümler sağlamayı amaçlamaktadır. Odaklandığımız diğer tüm noktaların ötesinde, müşteri memnuniyeti her zaman ana misyonumuz, müşteri talepleri her zaman birinci önceliğimiz olacaktır. Müşterilerimizin bizi bir tedarikçiden ziyade, projelerini gerçekleştirme adına gerekli tüm titizlik ve yetenekleri sergileyen güvenilir bir çözüm partneri gibi düşünmesinden memnuniyet duymaktayız. Aynı zamanda, satış öncesi ve sonrasındaki yakın destek hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedeflemekteyiz.